Counter Strike

ICE TM
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këtu mund të bisedoni gjithqka rreth Gamingut kosovar dhe Tournamenteve te ndryshme.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
WipeR.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 5
Join date : 17/04/2011

MesazhTitulli: Këtu mund të bisedoni gjithqka rreth Gamingut kosovar dhe Tournamenteve te ndryshme.   24.04.11 15:01

Biseda rreth gamingut kosovar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Këtu mund të bisedoni gjithqka rreth Gamingut kosovar dhe Tournamenteve te ndryshme.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Counter Strike :: ICE Caffe-
Kërce tek: